GSM odposluch N9 + vyniká najmä svojim veľmi výhodným pomerom výkonu a ceny. Odpočúvanie N9 + disponuje veľmi malými rozmermi (menšie ako škatuľka od zápaliek) a dvoma kvalitnými mikrofónmi. viac >>
Výrobca: SpyTech. Kód produktu: GSM01-N

48 € s DPH

Skladom
ks

GSM ploštice N9 + patria medzi najvýhodnejšie ploštice vo svojej triede. Odpočúvanie umožňuje skryto monitorovať vybraný priestor, a to odkiaľkoľvek na svete! Dosah GSM ploštice nie je nijako obmedzený a odposluch je možné vykonať z ľubovoľného mobilného telefónu.

Pre sprevádzkovanie GSM odposluchu N9 je nutné do neho vložiť ľubovoľnú micro SIM kartu. Micro SIM karta môže byť českého aj zahraničného operátora a po vytočení jej čísla môžete ihneď začať odpočúvať priestor až do vzdialenosti cca 7 metrov od ploštice.

Vďaka veľmi malým rozmerom tejto ploštice ju možno ľahko zamaskovať v knižnici medzi knižkami, vložiť do aktovky, prilepiť pod stôl či umiestniť na ľubovoľné iné miesto.

Na jedno nabitie vydrží prístroj odpočúvať až cez 1 hodinu v kuse, či 2 - 3 dni v pohotovostnom režime. Ak Vám nevyhovuje odposluch N9, potom si vyberte iný GSM odposluch

Kľúčové vlastnosti:

  • Umožňuje odpočúvať priestory na neobmedzenú vzdialenosť
  • Miniatúrne rozmery (menšie ako škatuľka od zápaliek)
  • Automatická aktivácia hlasom s možnosťou zapnutia / vypnutia na diaľku pomocou SMS

Kontaktujte nás!