Set mikroslúchadla s GSM boxom disponujúci najkvalitnejším zvukom, miniatúrnymi rozmermi a set funguje aj bez mobilného telefónu viac >>
Kód produktu: MS13

0 € s DPH

Nie je skladom
ks

špičkový set mikroslúchadla a GSM boxu na skrytú nápovedu. Set obsahuje najkvalitnejšie mikroslúchadlo v kombinácii s GSM boxom, do ktorého stačí vložiť SIM kartu a ukryť ho pod límec košele. 

Pri použití tohto setu sa úplne zaobídete bez použitia mobilného telefónu, takže vás nezaskočí ani situácia, kedy bude vyžadované odovzdanie mobilu.

Funkcie: 

  • bezdrôtové mikroslúchadlo MicSpy pre skrytú nápovedu
  • najvyššia kvalita zvuku (podstatne lepšia ako u bežných mikroslúchadiel)
  • komfortné použitie
  • možnosť obojstrannej komunikácie vďaka citlivému mikrofónu na GSM boxe
  • stačí zavolať na SIM kartu vo vnútri GSM boxu a okamžite budete v spojení 

Ako mikroslúchadlo s GSM boxom použiť? 

Do mikroslúchadla vložte batériu a zasuňte ho do zvukovodu. Do GSM boxu následne vložte SIM kartu (s vypnutým PIN kódom) a ukryte ho ideálne pod límec košele.

Teraz už stačí, aby váš partner zavolal zo svojho mobilného telefónu na SIM kartu vo vnútri GSM boxu, ktorý hovor automaticky prijme (samozrejme bez akéhokoľvek vyzváňania). Následne už stačí len počúvať alebo zdelovať zadanie do mikrofónu na GSM boxe.

Obojstranná komunikácia vďaka citlivému mikrofónu.

Okrem toho, že môžte počúvať skrytú nápovedu v mikroslúchadle môžte vďaka citlivému mikrofónu v GSM boxe dávať aj inštrukcie späť vášmu komplicovi. Mikrofón je chopný snímať zvuky aj zo vzdialenosti viac než 3 metrov! Zo vzdialenosti do 30 cm zaznamená aj šeptanie!

Obsah balenia: 

  • mikroslúchadlo MicSpy
  • GSM box s 4W zosilovačom

Upozornenie: zlá kvalita integrovaného mikrofónu

Kontaktujte nás!