Špionážna kľúčenka na SD karty viac >>
Výrobca: SpyTech. Kód produktu: MK29

11 € s DPH

Nie je skladom
ks

Špionážna kľúčenka je jeden z najlepších špionážnych produktov na trhu. Kľúčenka vypadá ako bežné ovládanie k autu. Je v nej ukrytá kamera s rozlíšením 720x480px. Špionážna kľúčenka podporuje micro SD karty až do kapacity 8GB.

Špionážna kľúčenka je veľmi praktická verzia skrytej kamery, pretože je veľmi dobre maskovaná. Oproti iným špionážnym kamerám je kľúčenka s kamerou veľmi ľahko použiteľná a je veľmi flexibilná. Špionážna kľúčenka má kvalitný snímací senzor a aj napriek tomu, že videá nemajú tak vysoké rozlíšenie ako majú napríklad videá z pera alebo hodiniek s kamerou sú veľmi pekné a čitateľné. Ovládanie špionážnej kľúčenky je jednoduché. Získané záznamy je z kľúčenky jednoducho možné buď pretiahnuť USB káblom alebo použiť čítačku na pamäťové karty.

Špecifikácie: 

  • nahráva video v rozlíšení 720x480@30FPS v .AVI formáte
  • fotí fotografie v rozlíšení 720x480px v .JPEG formáte
  • výdrž 30 - 35 minút natáčania
  • podpora micro SD pamäťových kariet do 8GB

Kedy sa môže špionážna kľúčenka hodiť? 

V prípade, že potrebujetetajne nafotiť zadanie testu, nahrať zlodeja alebo zaznamenať korupčné jednanie táto špionážna kľúčenka vám veľmi dobre poslúži. V dnešnej dobe, kedy je korupcia takmer všadeprítomná je dobré pripraviť sa na každú situáciu. Špionážnu kľúčenku využijete ako študent, právnik, detektív či businessman.

Môže byť pripevnená na vašich kľúčoch, ktoré si pri jednaní nenápadne odložíte na stôl a môže všetko zaznamenať. Špionážna kľúčenka s kamerou má kvalitný obraz aj zvuk

Pokiaľ si nie ste istí nastavením aktuálneho dátumu a času manuálne alebo sa prípadne nechcete zdržovať nastavovaním, odporúčame vám prikúpiť si službu nastavenie aktuálneho dátumu a času.

Kontaktujte nás!