USB keyogger na sledovanie PC viac >>
Výrobca: Keelog. Kód produktu: KL01

52 € s DPH

Skladom
ks

USB keylogger je malé zariadenie, ktoré je určené k zaznamenávaniu všetkých úderov klávesnice ku ktorej je pripojený. Slúži tak hlavne k monitoringu PC. Monitoring PC je využiteľný hlavne pri kontrole zamestnancov, detí alebo dokonca obchodných partnerov. Tento keylogger je novinkou v našej ponuke a na rozdiel od doteraz ponúkanému modelu poskytuje väčšiu spoľahlivosť, rýchlosť prístupu k dátam, väčší komfort pri práci so záznamami a nakoniec aj väčšiu kapacitu. Veľmi dôležitou vlastnosťou, ktorá vám výrazne uľahčí monitoring PC je podpora národných klávesníc. Pre detailnejšie informácie odporúčame pozrieť sa do návodu. 

K čomu USB keylogger slúži? 

USB keylogger slúži k sledovaniu komunikácie a predovšetkým k zaisťovaniu citlivých údajov. Hardware keylogger má oproti software keyloggerom veľkú výhodu a to, že ho neodhalí ani najlepší antivírus. USB keylogger jednoducho stačí pripojiť na kábel od klávesnice a on okamžite začne zaznamenávať každý úder na klávesnici. USB keylogger nevypadá vôbec nápadne a na prvý pohľad vypadá ako nejaká redukcia, takže jeho odhalenie je nemožné. Naviac, pokiaľ by keylogger bol odhalený, dáta v ňom uložené sú chránené šifrovaním a prístupovým kódom. 

Špecifikácie: 

  • podporuje národné klávesnice narozdiel od lacnejších modelov
  • väčšia možnosť nastavenia podoby reportu
  • nie je potrebný žiaden software ani drivery
  • kapacita pamäte 4MB (400 000 úderov)
  • zabezopečená pamäť so 128-bit šifrovaním
  • jednoduchá inštalácia do akejkoľvek klávesnice s USB
  • nijak neovplyvňuje chod PC
  • neautorizovaný užívateľ nemôže nikdy zmazať vaše záznamy

Ako použiť USB keylogger? 

Použitie USB keyloggera je veˇmi jednoduché. Keylogger stačí pripojiť medzi kábel od klávesnice a počítač a tým je inštalácia otová. USB keylogger nepotrebuje žiadne ovládače alebo inštaláciu. Vďaka tomu je tiež USB keylogger úplne nezistiteľný akýmikoľvek antivírusmi. USB keylogger je schopný zaznamenať až 2 000 000 000 úderov klávesnice (2GB) verzia. Na získanie dát z keyloggeru sa pozrite do návodu viz. vyššie.

Naša ponuka obsahuje len keyloggery vyrobené v EU!

Kontaktujte nás!