Popis a špecifikácia: Prístroj, ktorý vám umožní počúvať skrz až cca 35cm širokej steny alebo dverí, s možnosťou zosilnenia zvuku až 2000x, s 3 audio kanály: 1200Hz, 800Hz, 200Hz.

Kód produktu: PRZ02-N

Výrobca: SpyTech

Odpočúvacie zariadnie už v dnešnej dobe nie je výsadou len tajných agentov. V tejto kategórii nájdete dva hlavné varianty odpočúvania, a to RF odpočúvanie a GSM odpočúvanie z nich každý variant má svoje výhody aj nevýhody.

Do kategórie odpočúvaní alebo ploštíc môžeme zaradiť aj odpočúvanie mobilného telefónu, ktoré je najlepším variantom sledovanie tejto modernej doby.

GSM odpočúvanie

GSM odpočúvanie je najrozšírenejšou formnou odposluchu a to predovšetkým vďaka svojmu jednoduchému a spoľahlivému ovládaniu. GSM odposluch funguje za pomoci bežnej SIM karty, ktorú stačí vložiť do odposluchu a potom zavolať na jej číslo. Výhodou GSm odposluchu je, že jeho dosah je limitovaný iba signálom mobilnej siete, takže ho môžete prakticky využívať aj vo chvíli, kedy budete stovky, či tisíce kilometrov od neho.

RF odpočúvanie

RF odpočúvanie je ďalšia forma odpočúvania, ku ktorej nie je potrebná žiadna SIM karta. RF odposluch vysiela nie pomocou mobilného signálu, ale pomocou rádiových vĺn. Jeho výhodou je napríklad to, že ho nedokáže rušiť klasická GSM rušička signálu. Nevýhodou je to, že má na rozdiel od GSM odposluchu obmedzený dosah.

Odpočúvanie mobilného telefónu

Odposluch mobilného telefónu alebo "Spy phone software" vám pomôže odhaliť neveru odhaliť úniky informácii vo firme, strážiť vaše dieťa či čokoľvek iné. Tento odposluch vo forme skrytého mobilného softvéru inštalovaného do vybraného telefónu vám umožní kompletne sledovať jeho prebiehajúce hovory, čítať všetky SMS aj ukázať GPS lokáciu.