Čo je to špionážna technika?

Špionážna technika je veľmi široký pojem a obsahuje celú škálu produktov. Špionážna technika obsahuje napríklad GSM odpočúvania, rušičky signálu, skryté kamery, detektory ploštíc, zabezpečovacia technika a omnoho viac. Špionážna, alebo špeciálna technika má veľmi širokú škálu uplatnenia a využije ju ako detektív, tak študent či businessman.

K čomu špionážna technika slúži?

Špionážna technika poslúži napríklad k získavaniu dôkazov, pomocou skrytých kamier, k čomu poslúžia napríklad špionážne hodinky, alebo špionážne perá. Alebo študentom napríklad môže pomôcť neviditeľné spy sluchátko, alebo kravata s bezdr§tovou kamerou. Špionážna technika Vám môže pomôcť aj pri zabezpečení domu alebo auta, pri čom pomôže GSM odpočúvanie s funkciou Auto-Call, ktorý je schopný vám zavolať vo chvíli, keď sa v jeho okolí vyskytne akýkoľvek hluk.

Aká je najobľúbenejšia špionážna technika?

Veľmi obľúbené produkty sú napríklad hodinky s kamerou, či pero s kamerou. Špionážna technika je v súčasnej dobe hojne využívaná aj medzi študentami, ktorí využívajú hlavne neviditeľné slúchadlo, vďaka ktorému zvládnete aj tu najťahšiu skúšku bez akejkoľvek prípravy!

Špionážne hodinky

Ponúkame širokú škálu špionážnych hodiniek. Rozlíšenie našich špionážnych hodiniek začína na 640x480px a v súčasnej dobe končí na úctyhodných 5Mpix. Do našej ponuky zaraďujeme iba solídne, preverené a použiteľné produkty. U mohých iných predajcov môžete nájsť hodinky, ktoré stoja napr. 20€, čo na prvý pohľad vyzerá veľmi lákavo. Neskôr ale zistíte, že tieto hodinky sú úplne nepoužiteľné a to z dôvodu, že mávajú úplne minimálne rozlíšenie a také hodinky ani moc dlho nevydržia. U nás máte záruku, že kupujete naozaj kvalitné špionážne hodinky. Najnovšie hodinky s kamerou majú dokonca automatickú detekciu pohybu!

GSM odpočúvanie

Medzi veľmi obľúbenú špionážnu techniku rozhodne patrí GSM odpočúvanie. GSM odposluch je obľúbený hlavne preto, že je veľmi ťažko odhaliteľný a jednoducho použiteľný. GSM odposluch má ďalšiu podstatnú výhodu, a to, že nie je limitovaný vzdialenosťou. Pomocou GSM ploštice môžete kľudne odpočúvať miesto na druhej polovici zemegule. Špionážna technika sa v obore GSM odposluchov dostala veľmi ďaleko, a je teda veľký výber rôznych ploštíc. Odpočúvacie zariadenia sú v dnešnej dobe čím ďalej tým viac používané v bežnej verejnosti.

Bezdrôtové kamery

Bezdrôtové kamery majú veľmi široké využitie a rozhodne patria medzi veľmi zaujímavú špionážnu techniku. Bezdrôtové kamery môžu poslúžiť novinárom, detektívom aj študentom. Obchod špionážna-technika ponúka či už malé maskované bezdrôtové kamery, tak aj väčšie stolné, či priemyslové kamery. Ak vás špionážna technika zaujíma a zháňate bezdrôtové kamery, tak si u nás určite vyberiete.

Hardware keylogger

Hardware keylogger je zariadenie, ktoré slúži na získavanie citlivých údajov, ako sú prístupové heslá, loginy a aj k zaznamenávaniu všetkej komunikácie na počítači. V ponuke máme USB keylogger, na použitie pre novšie klávesnice. Na starších klavesniciach využijete PS2 keylogger. Hardware keylogger stačí iba zapojiť medzi klávesnicu a počítač a on zaznamenáva všetky údery klávesnice. Výhodou hardware keyloggerou je, že ich nedokáže odhaliť žiadny antivírus, na rozdiel od softvérových keyloggerov.

Skryté kamery

Veľmi rozšírená špeciálna technika sú nepochybne skryté kamery. Kamery môžu byť skryté v pere, hodinkách, kravate, gombíku, budíku či v iných veciach. Špionážne kamery môžu nahrávať záznam na pamäťové karty, či na internú pamäť. V našej ponuke špeciálnej techniky nájdete taktiež skryté bezdrôtové kamery, ktoré môžu mimo iných veľmi oceniť práve študenti.

Sledovacie zariadenia

Ďalším veľmi zaujímavým odvetvím špionážnej techniky sú sledovacie zariadenia. Tieto zariadenie môžu slúžiť k monitoringu osôb, domácich miláčikov, či automobilov. Nie len špióni, ale aj turisti môzu využiť sledovacie zariadenia, pretože GPS tracker vám umožní ľahko a rýchlo zavolať o pomoc, kde rovno nazdielate svoje GPS súradnice, čím zvýšite svoju šancu na záchranu, pokiaľ sa pri turistike či skialpinisme niekde stratíte. Lepšie GPS trackery sú vybavené aj možnosťou online sledovanie pohybu priamo v pame. Tu sa môžete pozrieť na to ako správne vybrať GPS lokátor a dozviete sa tu všetky dôležité informácie o jednotlivých druhoch.

Kamery do auta

Kamery do auta síce nie sú klasická špionážna technika, ale rozhodne k nej nemajú ďaleko a taktiež ich nájdete v našej ponuke. Kamery do auta, alias čierne skrinky, vám môžu veľmi uľahčiť život od behania po úradoch. V dnešnej dobe, kedy sú cesty plné agresívnych vodičov je palubná kamera rozhodne dobrá investícia. Kamery do auta sa pohybujú v cenovej relácii od 80 do 400€. Kamery do auta zaznamenávajú všetky dôležité poznatky z jazdy, ktoré sa vám môžu hodiť pri riešení prípadných nehôd. Čierna skrinka do auta je tou správnou voľbou pre všetkých zodpovedných vodičov.

Odpočúvanie mobilného telefónu

Odpočúvanie mobilného telefónu je perfektná špionážna technika, ktorá vám pomôže odhaliť neveru či únik informácii vo firme. Odpočúvanie stačí iba nainštalovať do vyrbaného mobilného telefónu a potom ho už môžete kompletne sledovať a ovládať na diaľku. Odpočúvanie mobilného telefónu je špeciálny softvér, ktorý vám umožní množstvo zaujímavých vecí.

Mikroslúchadlo pre skrytú komunikáciu

Mikroslúchadlo pre skrytý komunikáciu je sen každého študenta. Mikroslúchadlo je bezdrôtové a používa špeciálnu bluetooth indukčnú slučku. Mikroslúchadlo je naozaj miniatúrne a bez problémov ho schováte priamo do zvukovodu. Táto špionážna technika je úplne neviditeľná a nezistiteľná. Vďaka tomu, že je mikroslúchadlo perfektne utesnené v uchu, tak je zvuk, ktorý z neho vuchádza počuť iba vo vašom uchu a nikde inde!