Obal pre diaľkové ovládanie od auta, s elektronickým štartovacím a zamykateľným systémom, umožňujú bez-kľúčové otváranie a štartovanie auta. viac >>
Výrobca: Secutek. Kód produktu: OT

21 € s DPH

Spresnite výber produktu
ks
Karabina Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Bezpečnostné puzdro pre bez-kľúčové autá S karabinou Skladom 21 €
Bezpečnostné puzdro pre bez-kľúčové autá Bez karbíny Skladom 21 €

Bezpečnostné puzdro pre bezkľúčové autá Secutek SAI-OT71 je ochranné puzdro na diaľkové ovládanie auta, je vyrobené zo špeciálneho tieniaceho materiálu, ktorý zabraňuje komunikácii rádiového čipu v diaľkovom ovládaní s okolím.

Bezkľúčové otváranie a štartovanie vozidla (KESSY - Keyless Entry, Start and exit System),je síce funkciou, ktorá značne zvyšuje komfort pri používaní vozidla, však so sebou nesie veľké riziko zneužitia, vedúca ku krádeži vozidla pomocou tzv. RSA (Relay-Station- Attacks).

RSA útok funguje tak, že načíta a zosilnie signál diaľkových ovládaní v okolí, čo vedie k zmäteniu vozidla, ktorý si potom myslí, že diaľkové ovládanie je v jeho bezprostrednom okolí, a nechá zlodeja otvoriť, naštartovať aj odísť cudzím vozidlom.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Moderný design
  • Kompatibilný so všetkými druhmi diaľkových ovládaní
  • Blokuje všetky frekvenčné pásma používané pre čítanie údajov (125kHz; 134kHz; 13,56MHz; 433MHz; 868MHz; 915MHz; 2,5GHz; 5,8GHz) 
  • Rozmery 12 x 8 cm
Kontaktujte nás!