Ochranný box pre blokovanie RFID signálu, pre diaľkové ovládanie od auta viac >>
Výrobca: Secutek. Kód produktu: OT75

39 € s DPH

Skladom
ks

Tento Faraday box pre diaľkové ovládanie od auta Secutek SAI-OT75 zabráni krádeži vášho vozidla. Bezkľúčové otváranie a štartovanie vozidla (KESSY - Keyless Entry, Start and exit System),je síce funkciou, ktorá značne zvyšuje komfort pri používaní vozidla, však so sebou nesie veľké riziko zneužitia, vedúca ku krádeži vozidla pomocou tzv. RSA (Relay-Station- Attacks).

RSA útok funguje tak, že načíta a zosilnie signál diaľkových ovládaní v okolí, čo vedie k zmäteniu vozidla, ktorý si potom myslí, že diaľkové ovládanie je v jeho bezprostrednom okolí, a nechá zlodeja otvoriť, naštartovať aj odísť cudzím vozidlom.

Táto skrinka na prevenciu proti krádeži je lemovaná vysoko kvalitným materiálom, ktorý zastaví akýkoľvek signál opúšťajúci skrinku. Jednoducho vložíte kľúč do uzavretej Faradayova schránky a zabránite tak prístupu zlodejov k vaším kľúčom od auta.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Elegantný design
  • Možnosť umiestnenia viac kľúčov
  • Blokuje všetky frekvenčné pásma používané pre čítanie údajov (125kHz; 134kHz; 13,56MHz; 433MHz; 868MHz; 915MHz; 2,5GHz; 5,8GHz) 
  • Rozmery okolo 11,6 x 9 x 5,8 cm

Pre absolútnu bezpečnosť umiestnite Faraday box aspoň 1 meter od vášho automobilu, keď ukladáte vaše kľúče, aby ste zaistili 100% bezpečnosť vášho vozidla.

Kontaktujte nás!