Ochranný box pre blokovanie RFID signálu, pre diaľkové ovládanie od auta. Vďaka svojej veľkosti je vhodný aj pre mobilné telefóny. viac >>
Výrobca: Secutek. Kód produktu: OT78

72 € s DPH

Skladom
ks

Tento Faraday box pre diaľkové ovládanie od auta Secutek SAI-OT78 zabráni krádeži vášho vozidla. Bezkľúčové otváranie a štartovanie vozidla (KESSY - Keyless Entry, Start and exit System), je síce funkciou, ktorá značne zvyšuje komfort pri používaní vozidla, však so sebou nesie veľké riziko zneužitia, vedúce ku krádeži vozidla pomocou tzv. RSA (Relay-Station- Attacks).

RSA útok funguje tak, že načíta a zosilnie signál diaľkových ovládaní v okolí, čo vedie k zmäteniu vozidla, ktorý si potom myslí, že diaľkové ovládanie je v jeho bezprostrednom okolí, a nechá zlodeja otvoriť, naštartovať aj odísť cudzím vozidlom.

Táto skrinka na prevenciu proti krádeži je lemovaná vysoko kvalitným materiálom, ktorý zastaví akýkoľvek signál opúšťajúci skrinku (signál Bluetooth, signál WIFI, GPS signál, signál hovoru GSM, NFC atď.). Jednoducho vložíte kľúč do uzavretej faradayovej schránky a zabránite tak prístupu zlodejov k vášmu kľúču od auta. Vďaka svojej veľkosti je schopný ochrániť tiež váš mobilný telefón, ktorý sa do boxu bezpečne vojde aj s kľúčmi.

Vlastnosti:

  • Možnosť umiestnenia 6-8 kľúčov
  • Možnosť umiestnenia mobilného telefónu
  • Elegantný dizajn
  • Blokuje všetky frekvenčné pásma používané na čítanie údajov (125kHz; 134kHz; 13,56MHz; 433MHz; 868MHz; 915MHz; 2,5GHz; 5,8GHz)
  • Rozmery okolo 18 x 12 x 9.5 cm

Neusnadňujte zlodejom ich prácu a máte svoje diaľkové ovládanie vždy v bezpečí.

Pre absolútnu bezpečnosť umiestnite faraday box aspoň 1 meter od vášho automobilu, keď ukladáte vaše kľúče, aby ste zaistili 100% bezpečnosť vášho vozidla.

Kontaktujte nás!