Mapový podklad Secutrack pre GPS lokátory viac >>
Výrobca: Secutek. Kód produktu: GPS20-06-15

32 € s DPH

Spresnite výber produktu
Skladom
ks
Typ licencie Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Mapový podklad Secutrack pre GPS lokátory - Typ licencie: 6 mesiacov (15 dní histórie) 3 mesiace (15 dní histórie) Skladom 20 €
Mapový podklad Secutrack pre GPS lokátory - Typ licencie: 6 mesiacov (15 dní histórie) 6 mesiacov (15 dní histórie) Skladom 32 €
Mapový podklad Secutrack pre GPS lokátory - Typ licencie: 6 mesiacov (15 dní histórie) 12 mesiacov (15 dní histórie) Skladom 40 €
Mapový podklad Secutrack pre GPS lokátory - Typ licencie: 6 mesiacov (15 dní histórie) 3 mesiace (365 dní histórie) Skladom 40 €
Mapový podklad Secutrack pre GPS lokátory - Typ licencie: 6 mesiacov (15 dní histórie) 6 mesiacov (365 dní histórie) Skladom 60 €
Mapový podklad Secutrack pre GPS lokátory - Typ licencie: 6 mesiacov (15 dní histórie) 12 mesiacov (365 dní histórie) Skladom 80 €

Prikúpením tohto online mapového podkladu si rozšírite možnosti sledovania pohybu vášho GPS lokátora online prostredníctvom PC, tabletu či telefónu. Mapový podklad vám umožní sledovať kde sa váš lokátor práve nachádza, ale aj históriu pohybu až rok späť. Odporúčame túto službu zakúpiť súčasne s GPS lokátorom.

Sledovanie pohybu GPS lokátora online

V mapovom podklade môžte pohodlne sledovať aktuálnu lokáciu vášho GPS lokátora a to vrátane funkcie vykreslovania aktuálnej trasy.

Viac lokátorov pod jedným účtom

Ak máte viac GPS lokátorov, môžte si ich všetky pridať do jedného účtu tohto mapového podkladu. Nemusíte sa teda pre každé zariadenie prihlasovať zvlášť.

Virtuálna hranica "GEO fence"

Platforma umožňuje nastaviť si rôzne zóny. Pokiaľ GPS lokátor prekročí ich hranice ( do alebo von zo zóny), obdržíte upozornenie emailom.

Stráženie trasy

Táto funkcia je vhodná hlavne pre prepravné spoločnosti, ktorých prepravcovia majú presne vymedzenú trasu. Túto trasu môžete zadať do mapového podkladu a v prípade, že sa vozidlo odchýli z tejto trasy, tak budete upozornený.

Výpis jednotlivých jázd

Jednoducho si môžete nechať vyexportovať výpis jázd konkrétnych zariadení. Výpis jázd obsahuje začiatok (miesto a čas) a koniec (miesto a čas).

Evidencia zastávok

Na pár kliknutí si môžete vyexportovať zoznam miest, kde sa GPS lokátor zastavil vrátane informácií na akú dobu.

Ďalšie upozornenia

Platforma vám môže poslať emailové upozornenie pri rôznych druhoch udalostí. Napríklad pri naštartovaní auta, pri pohybe, pri prekročení rýchlosti či pri zastavení.

Aplikácie pre android

Prostredníctvom aplikácie pre Android môžete pristupovať k platforme ešte pohodlnejšie.

PRVÝ OBJEDNANIE:

V prípade objednania napíšte do poznámky k objednávke vašu emailovú adresu, pod ktorou chcete mať založený účet v mapovom podklade. V prípade neuvedenia emailu, použijeme pre vytvorenie účtu email, zadaný v objednávke.

PREDLŽOVANIE LICENCIE:

Pri predlžovaní existujúcej licencie prosím vytvorte objednávku ako pri prvom objednaní. Do poznámky k objednávke je ale potrebné uviesť vaše existujúce prihlasovacie údaje do Secutrack.net (napr. Secutron666).

Kontaktujte nás!