Mobil špión je jedinečný software, ktorý Vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete poznať k odhaleniu pravdy viac >>
Výrobca: StealthTronic. Kód produktu: SPY16-3M

300 € s DPH

Spresnite výber produktu
Skladom
ks
Typ licencie Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Mobil Špión ULTIMATE - Typ licencie: 3 mesiace (15 dní histórie) 3 mesiace (15 dní histórie) Skladom 300 €
Mobil Špión ULTIMATE - Typ licencie: 3 mesiace (15 dní histórie) 6 mesiacov (15 dní histórie) Skladom 400 €
Mobil Špión ULTIMATE - Typ licencie: 3 mesiace (15 dní histórie) 12 mesiacov (15 dní histórie) Skladom 600 €

Mobil špión je mobilná aplikácia, ktorá sa fyzicky nahrá do telefónu, ktorý chceme sledovať. Po jej inštalácii beží táto aplikácia v telefóne na pozadí, a to absolútne skryto. Nemá žiadnu ikonku, a tak sledovaná osoba nikdy nepozná, že v jej telefóne beží niečo naviac. Táto aplikácia disponuje českým menu a je tak na trhu jediná svojho druhu.

Táto verzia Mobil Špión ULTIMATE umožňuje oproti "ľahšej" verzii LITE aj odpočúvavať audionahrávky hovorov.

Čo všetko je pre Vás Mobil Špión schopný sledovať:

  • Audio nahrávky hovorov - všetky hovory, ktoré z telefónu prebehly sa uložia vo formáte .mp3   a buď automaticky alebo na vyžiadanie sa nahrajú do webového rozhrania, kde si ich môžete prehrať alebo stiahnuť do svojho PC.

  • SMS správy - prijaté a odoslané, taktiež iba rozpísané.

  • Hovory - prichádzajúce, odchádzajúce ale aj zmeškané a to vrátane času uskutočnenia a dĺžky trvania. Funkcia je prepojená s adresárom, takže vidíte nielen tel. číslo, ale aj meno, pod ktorým je kontakt v telefóne uložený. Kliknutím na meno kontaktu je možné ihneď zobraziť celú komunikáciu s týmto kontaktom (SMS a hovory).

  • Polohu - poloha je pravidelne zaznamenávaná od 5 minút do 12 hodín. Zaznamenáva sa pomocou GPS (pokiaľ je táto funkcia v telefóne dostupná) alebo BTS (približná poloha podľa bunky operátora)

  • Súbory - tento software Vám zaistí prístup k všetkým súborom v sledovanom telefóne a to k tým, čo sú uložené v internej pamäti, ale aj k tým, čo sa nachádzajú na pamäťovej karte. Súbory si môžete prezerať, sťahovať alebo do telefónu nahrávať aj súbory nové.

  • Nainštalované aplikácie - zoznam všetkých aplikácii pre prehľad a celkovú predstavu.

  • Webový prehliadač - tzn. všetky navštívené stránky na sledovanom telefóne vrátane dátumu a počtu navštívení.

  • Adresár - uvidíte celý zoznam kontaktov vrátane mien, telefónnych čísel, emailov, poznámok a adries. Jednoducho všetko, čo dotyčný sledovaný ku kontaktu uložil.

Nie menej dôležitý bonus: 

  • software Vás upozorní, keď dotyčný vymení v sledovanom telefóne SIM kartu
  • je možné zobraziť časovú osu, ktorá obsahuje všetky udalosti tak, ako po sebe časovo šli

Inštalácia, ovládanie a kompatibilita aplikácie Mobil Špión

Aplikáciu je nutné fyzicky nahrať do telefónu. Vzdialená inštalácia cez nejakú špeciálnu SMS bohužiaľ nie je možná. Samotná inštalácia nie je zložitá (nezaberie viac ako 5 minút). Budete k nej potrebovať iba telefón, ktorý chcete sledovať a prístup na internet (z tohto telefónu).

Po inštalácii aplikácie Mobil Špión budete môcť všetko obsluhovať vzdialene z Vášho účtu cez webový prehliadač, kam sú všetky dáta zo sledovaného telefónu odosielané. Výhodou tejto vzdialenej obsluhy je, že sa do svojho účtu môžte prihlásiť kedykoľvek a odkiaľkoľvek, z akéhokoľvek webového prehliadača.

Mobil Špión je kompatibilný s väčšinou telefónov s operačným systémom Android. Ak si chcete overiť funkčnosť na Vašom mobilnom telefóne, neváhajte a vyskúšajte si jednodennú trial verziu zdarma. 

Zaregistrujte sa TU a získajte licenciu Mobil Špión na 1 deň zadarmo.

Kontaktujte nás!