5 spôsobov ako na zlodeja balíkov

5 spôsobov ako na zlodeja balíkov

Vianočné nákupy sú za nami. Mnohí z nás si objednávali zbožie z e-shopov a niektorí mali tú smolu, že im výrobky doviezol netrpezlivý a nespoľahlivý prepravca. Takže v lepšom prípade bolo poničené alebo v tom horšom ho vodič jednoducho nechal pred dverami, kde ho niekto zobral. Ako zaistiť, aby vaše balíky dorazily v poriadku? Prečítajte si s nami niekoľko základných rád.

4 NAJLEPŠIE SKRYTÉ KAMERY S DLHOU VÝDRŽOU Z VLASTNEJ BATÉRIE

Skryté kamery je odvetvie profesionálnej techniky, ktoré získava na popularite. Použitie skrytej kamery môže totiž pomôcť ľahko a rýchlo vyriešiť mnoho nepríjemných situácií vo firemnom aj osobnom živote. Sledovacia kamera pomôže nachytať zlodejov, odhaliť neverného partnera či usvedčiť nečestných zamestnancov. 

Na trhu existuje nespočetne typov špionážnych kamier. Medzi tie najužitočnejšie väčšinou patria špionážne kamery s dlhou výdržou z vlastnej batérie. Preto sme pre vás zostavili rebríček 4 najlepších.

Odpočúvanie mobilu už nie je záležitosťou iba bezpečnostných zložiek

V súčasnej dobe pokročilých technológií už odpočúvanie mobilu nie je výsadou špeciálnych štátnych útvarov. Na trhu sú v súčasnej chvíli už komerčne dostupné aplikácie pre odpočúvanie nielen mobilných telefónov Android či iOS, ale i BlackBerry, o ktorom sa stále hovorí ako o bezpečnom smatrphone. Na rozdiel od odpočúvania nasadeného Políciou Slovenskej republiky, je vždy nutné špionážnu aplikáciu nainštalovať do cieľového mobilného telefónu. Vo chvíli, kedy je už aplikácia raz v telefóne nahraná, je v podstate nemožné ju detekovať. Najviac technologicky pokročilé verzie špionážnych softwarov dokonca "prežijú" aj továrny reset mobilu. Ohrození sú všetci. Všeobecne platí pravidlo - čím starší mobilný telefón, tým problematickejšie je jeho "napichnutie".